bootstrap carousel

Aktuality

POZOR!!! 20. 5. připraven i závod ODRÁŽEDEL.

7. 5. 2018

V rámci závodu Velká cena Domažlic MTB 2018 jsme pro ty nejmenší připravili závod odrážedel.
Závodní trať bude měřit 110 m a je určena pro děti narozené 2014 a mladší (závod není zařazen do seriálu PAL CUP) - startovné pro tuto kategorii bude zdarma.
Závod bude rozdělen na kategorie chlapci a dívky.

Start chlapci - 9:10

Start dívky - 9:15

Uzávěrka přihlášek je v 9:00.
Pro všechny závodníky je helma povinná.
Každý účastník závodu odrážedel bude v cíli odměněn, bez ohledu na pořadí (u této kategorie nebude vyhlášení výsledků).
Těšíme se na hojnou účast nejen Vašich ratolestí, ale i na Vaší podporu na trati!

Velká cena Domažlic MTB 2018

2. 5. 2018

V neděli 20. května se opět sejdeme v lesoparku Škarman, kde již bude připravena ověřená trať pro 10. ročník Velké ceny Domažlic MTB.

Zázemí závodu bude taktéž u přilehlého parkoviště, kde se nachází nejen startovní a cílová rovinka, ale také zde bude probíhat vyhlášení vítězů a naleznete zde i stánek s proslulými palačinkami.

Trasy budou totožné jako v předchozích letech, a už nyní je zde možnost tréninku.

Závod bude startován dle kategorií (podrobnosti naleznete v propozicích).

O průběh závodu se opět postarají naši členové a o časomíru Hynek Musil.

Zveme všechny příznivce cyklistiky, kteří chtějí zažít závodní atmosféru ať už na trati nebo jako fanoušci, aby dorazili na Škarman.

MTB Biatlon Domažlice 2018

2. 5. 2018

V sobotu 19. května se bude v lesoparku Škarman konat 2. ročník domažlického biatlonu, který po loňské úspěšné premiéře opět pořádáme.

V letošním ročníku jsme lehce pozměněnili tratě, abychom zvýšili atraktivitu závodu. Střelnici naleznete opět u hřbitovní zdi a zázemí závodu bude klasicky na přilehlém parkovišti, kde se o hladký průběh budou starat naši členové za podpory Hynka Musila, který se postará o časomíru.

Zveme všechny příležitostné a hobby cyklisty, kteří si rádi poměří nejen fyzické síly, ale i střeleckou přesnost. Také rádi uvítáme všechny fanoušky, kteří nás přijdou podpořit.

Pro všechny účastníky bude připraven stánek s občerstvením.

Podrobnosti o závodu naleznete v propozicích.

Soustředění před sezonou 2018

1. 4. 2018

  V termínu od 15. do 25. března se několik našich závodníků vydalo na soustředění za teplem do chorvatského města Vodice - Šibenicko-kninská župa. Útočiště jim poskytl hotel Punta, který nabízel kvalitní zázemí, včetně hotelového bazénu či posilovny.

  Plán soustředění byl nakonec splněn, ačkoliv se tu naši borci museli potýkat s nepřízní počasí, několikrát je spláchl déšť nebo se potýkali se silným větrem, který dosahoval až 12 m/s. I tak kluci najeli více než 1200 km a navštívili místa jako Šibenik, Skradin, Benkovac, Drniš, Trogir a Národní park Krka.

  Ačkoliv teploty v Chorvatsku koncem března rozhodně nejsou přívětivé ke koupání, tak i někteří mořskou vodu okusili, teda spíše pro regeneraci než na plavání.

  Fota ze soustředění naleznete na našich facebookových stránkách.

  V obdobném termínu (10. – 18. března) najížděli kilometry zbylí závodníci v domácím prostředí. Ti se ovšem museli vypořádat s aprílovým počasím, kdy krásné jarní vyjížďky střídal déšť a vítr nebo dokonce mráz a sníh.